فیلم مثبت 18 سال

تفکر مثبت داشته باشیدتفکر مثبت داشتن، اساس خوشبختی است. چیز عجیبی هم نیست. اساسا تفکر، یعنی سئوال و جواب کردن. حتی بزرگترین متفکران و فیلسوفان جهان هم، از طریق سئوال و جواب است که فکر می کنند. آنتونی رابینز می گوید که تفکر مثبت، به طور ساده یعنی سئوال و جواب های مثبت. هیچ وقت سئوال های تضعیف کننده از خودتان نپرسید؛ دیگران را هم مهمان سئوالات قدرتبخش خودتان کنید. «چرا من اینقدر خوشبختم؟»، «چطور می توانم روز به روز بهتر بشوم؟»، «چطور می توانم �

پیامک های موفقیتی17: این تفکر مثبت که می گویند، دقیقاً یعنی چه؟/ سئوال و جواب مثبت، همان تفکر مثبت است 
مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت سوم - انتظار مثبت  
مثبت اندیش باش تا کامروا باشی
قسمت سوم: 
انتظار مثبت چیست؟
داشتن انتظار مثبت، یکی از تکنیک های بسیار قوی است که با به کارگیری آن می توانید مثبت اندیش شوید و زندگی مثبت و بهتری را تضمین کنید.
انتظار شما، پیش گویی های شما از آینده خودتان است. یعنی
ادامه مطلب

مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت سوم - انتظار مثبت 
پیامک های موفقیتی16: سئوال های خوب، می توانند شما را به تنهایی، مثبت یا منفی سازند  
قدرت پنهان سئوال های خوبمثبت یا منفی بودن مغز و ذهن شما را، نوع توجه و تمرکز شما مشخص می کند. اگر روی منفی ها تمرکز کنید، انتظاری جز منفی شدن نداشته باشید؛ و برعکس. سئوال ها، ابزار قدرتمندی برای تغییر تمرکز مغز، از منفی به مثبت و برعکس، هستند. «چرا من اینقدر بدبختم؟»؛ این سئوال، نتیجه ای جز تمرکز شما روی منفی ها ندارد. «چطور می توانم امروز، بهتر کار کنم؟»؛ این سئوال، تمرکز شما را روی ریل مثبت ها می اندازد. همیشه از خودتان، سئوال هایی بپرسید که

پیامک های موفقیتی16: سئوال های خوب، می توانند شما را به تنهایی، مثبت یا منفی سازند 
مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت دوم - مثبت اندیشی در یک نگاه  
5 دقیقه بیشتر وقت نمیگیره تا بخونی، آیا 5 دقیقه وقت داری؟
قسمت دوم: 
مثبت اندیشی در یک نگاه

تعریف کلی مثبت اندیشی
شیوه ای از فکر کردن است که فرد را قادر می سازد نسبت به رفتارها، نگرش ها، احساس ها، علایق و استعداد های خود و دیگران برداشت و تلقی مناسبی داشته باشد و با حفظ آرامش و خونسردی بهترین و عاقلانه ترین تصمیم را بگیرد .
مثبت اندیشی حول افکار مثبت و خوب می گردد و بهترین نکته را در همه وضعیت ها می بیند. همچنین به

مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت دوم - مثبت اندیشی در یک نگاه 
پیامک های موفقیتی10: ذهن شما، ظرفی است که یا جای منفی است، یا مثبت/ آن قدر لبریز از مثبت باشید که جایی برای منفی نماند/ آب و آتش یک جا، نمی گنجند  
جایی برای منفی ها نگذاریدذهن شما، ظرفی است که در آن، نمی توانید در یک لحظه، آب گرم و سرد نگه دارید. تفکرات مثبت شما، نقش آب گرم را باز می کنند و تفکرات منفی، نقش آب سرد. نگاهی اینچنینی به ذهن خودتان داشته باشید. در نتیجه، برای زندگی مثبتی داشتن، چه کار باید بکنید؟ کار ساده ای است: باید ذهن خودتان را، لبریز از آب گرم کنید تا اصلا فضایی برای منفی باقی نماند. البته در ابتدا، سخت است، ولی این کار را، کم کم و آرام آرام شروع کنید. توی اتوبوس، تاکسی، مت

پیامک های موفقیتی10: ذهن شما، ظرفی است که یا جای منفی است، یا مثبت/ آن قدر لبریز از مثبت باشید که جایی برای منفی نماند/ آب و آتش یک جا، نمی گنجند 
مثبت‌ترین کشورهای دنیا  
حالا یک وقتی اگر خواستید یک تعطیلات کاملا بدون دغدغه در مثبت ترین کشور دنیا داشته باشید،‌ جایی که انرژی های مثبت در هوا موج بزند و همه خوش حال باشند،‌ این جا راهنمایی برای شما هست که کشور مقصدتان را مشخص کنید. موسسه نظرسنجی گالوپ در گزارش جدید خود به عنوان « گزارش جهانی احساسات» که اطلاعات و آمار در مورد تجربه های مثبت و منفی مردم از سفرهایش به نقاط مختلف دنیا را جمع آوری و تحلیل می کند‌ در تازه ترین گزارش خود که حاصل مصاحبه با ۱۴۷ هزار مساف

مثبت‌ترین کشورهای دنیا 
شخصیت شناسی: روح شما چه رنگی است؟  
اگر می‌خواهید از رنگ‌‌تان مطمئن‌تر شوید به سوالات زیر هم پاسخ دهید.

چگونه کفش می‌خرید؟
1. اگر دوست‌تان از کفشی تعریف کرده‌باشد، می‌گویید برای‌تان  آن را بخرد؟2. قطعا خود‌تان باید بروید تا کفش را ببینید و بعد بخرید؟3. باید ابتدا تمام قیمت‌ها را بگیرید، جنس و رنگ آن را بررسی کرده و با دیگران مشورت کنید و بعد کفش را بخرید؟4. مهم احساس‌‌تان است، اگر نسبت به کفشی احساس خوب داشته ‌باشید آن را می‌خرید
اگر پاسخ شما به سوال یک مثبت است، احتما

شخصیت شناسی: روح شما چه رنگی است؟ 
دوشنبه 24 اسفند صبح  
10:00 تا 11:00
دیروز روی وتوکا تاکید میشد که امروز از صفر تابلو حرکت کرد و تا مثبت کامل و صف خرید شد.مپنا نزدیک 1000 صف خرید خوبی تشکیل داده است.
11:00 تا 12:30
خودرو در مثبت کامل و 434 تومان باز شد و صف خرید سنگینی تشکیل داده. پترول از نزدیک 150-155 برگشت و امروز هم تشکیل صف خرید داد. احتمال دارد بعد از اعلام قیمت و سهمیه انلاین خرید روی نمادهای متعادل یا منفی بازار بیشتر شود. فاذر از روی 530 حمایت میشود و امروز هم نوسان داد. دماوند 7400 تومان به کارگزاری ها عرضه شد.

دوشنبه 24 اسفند صبح 
آیا مثبت اندیشی تغییر ایجاد می کند ؟  
«تفکر مثبت» یکی از رایج ترین توصیه هایی است که به افراد علاقه مند به رشد فردی میشود. اغلب گفته می شود که اگر افکار منفی داشته باشید موفقیت و شادمانی تقریباً غیرممکن است. در این مقاله از وبگاه #آی_بانو بررسی می کنیم که این مسئله درست است یا خیر ؟
ادامه مطلب را در این لینک ببینید.

آیا مثبت اندیشی تغییر ایجاد می کند ؟ 
مطالب آموزشي در خصوص بورس و فرابورس 2  
 تعدیل مثبت و تعدیل منفی چیست ؟اگر  سود اعلامی یا eps شرکت نسبت به دوره قبلی بیشتر شده باشد اصطلاحا می گویندکه  شرکت تعدیل مثبت داده است و اگر سود اعلامی یا eps شرکت نسبت به دوره قبلی کمتر شده باشد اصطلاحا می گویند که  شرکت تعدیل منفی داده استشرکتی که تعدیل مثبت بدهد انتظار میرود که قیمت سهام آن افزایش پیدا کند و شرکتی که تعدیل منفی بدهد انتظار میرود که قیمت سهام آن کاهش پیدا کند.

مطالب آموزشي در خصوص بورس و فرابورس 2 
قدر من  
وقتی حالم منفی است میان آن دو تا که قرار می گیرد بلافاصله مثبت می شود
و وقتی که مثبت است باز هم مثبت می ماند ! میان دستان تو قرار گرفتن حالم را همیشه مثبت می کند!
تو اکیداً قدر مطلق من هستی!

پی نوشت
1.اصن این ریاضیات همه جا هست!
2.در دُز عشقولانه ی این پست کمی تا حدودی اغراق شده! لذا جو گیر نشوید، اما کلا یه چیز است تو همین مایه ها

قدر من 
به جرم عاشقی  
عکس های جشنواره فيلم فجر را می بینم ...نه به خاطرعلاقه مندی به فيلم ها ..نه به خاطر بازیگرها ...به نظرم جشنواره فيلم فجر یک جورایی یک ژورنال لباس است ....که همه جور لباسی هم توش پیدا میشه ...:))
...
من هیچ زمانی موضع گیری خاصی در مورد خانم الهام چرخنده نداشتم ..نه مثبت نه منفی ...اما امروز که دید در شب را دیدم فکر کردم بهای یک انقلاب خون است ..خانم چرخنده تنهایی ایستاده بود ...ایستاده ...جدا از تمام حرف ها شجاعت در باور واعتقاد ارزشمند است ..خیلی ...
.....
دلم یک �

به جرم عاشقی 
مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت اول - مقدمه  
به نام خدا
قسمت اول
مقدمه 

سلام دوست من
یکی از بزرگترین نعمتها و قدرتهایی که خداوند در اختیار انسان قرار داده است تا به نحو احسن از آن استفاده نماییم ، قدرت انتخاب است !
مثلاً انتخاب بین نگرش مثبت و یا منفی ! نگرشی که اگه قدرش را بدانیم و از آن درست استفاده کنیم، ما را به بزرگترین قله های سعادت و موفقیت دنیوی و اخروی رسانده و یا برعکسش، باعث بدبختی و گرفتاریها و حسرت خواهیم شد!
به ادامه مطلب برید و این مقاله مفی

مثبت اندیش باش تا کامروا باشی - قسمت اول - مقدمه 
⚜ تفاوت مثبتی ها با منفی ها  
➕ فرد مثبت همیشه برنامه دارد.➖ فرد منفی همیشه بهانه دارد.➕ فرد مثبت همیشه خود جزئی از جوابهاست➖ فرد منفی همیشه خود بخشی از مشکلات است.➕  فرد مثبت در کنار هر سنگی سبزه ای می بیند.➖ فرد منفی در کنار هر سبزه ای سنگی می بیند.➕ فرد مثبت برای هر مشکلی راهکاری می یابد.➖ فرد منفی برای هر راهکاری مشکلی می بیند.➕ فرد مثبت همیشه دوستی ها را زیاد می کند.➖ فرد منفی دشمنی ها را زیاد می کند.➕ فرد مثبت میگوید اجازه بده انجام پذیر است.➖ فرد منفی میگوید نمی �

⚜ تفاوت مثبتی ها با منفی ها 
طراحی و ساخت رگولاتور 220 به 5+ و 5-  
سلام به همه دوستان.

هر دستگاهی که در اطراف ما هست برای کار کردن به یک منبع تغذیه نیازمنده. این منبع تغذیه می تونه باتری باشه ولی در بعضی مواقع لازمه که از برق شهری به عنوان منبع تغذیه استفاده بشه. به همین دلیل، امروز تصمیم دارم PCB یک رگولاتور را در این پست قرار بدم.

این رگولاتور از یک ترانس سه سر درست شده که ولتاژ 220 ولت و AC برق شهری را به دو ولتاژ مثبت و منفی 9 ولت و AC تبدیل می نماید. سپس با استفاده از دو عدد پل دیودی، ولتاژ AC به ولتاژ DC تبد

طراحی و ساخت رگولاتور 220 به 5+ و 5- 
نماز، منشاء انرژی مثبت  
نماز، تسبیح خداوند است که موجب نزدیکی روحی و معنوی بنده با پرورد گار می شود، اما آیا می دانید حالات مختلف در نماز خواند ن می تواند انرژی های منفی و معیوب را به انرژی های روحانی و مثبت تبدیل کند؛ با خواندن این مطلب از وبگاه #راسخون از راز این شکر خداوندی آگاه می شوید:ادامه مطلب را در این لینک ببینید.

نماز، منشاء انرژی مثبت 
بازم خواستگار  
امروز هم باز خاستگار اومده بود.
ی پسر بسیار بسیار بسیار مثبت.
نمیدونم ازش خوشم اومد یانه! قد و هیکلش خوب بود، صورتش به دلم ننشست که اونم از بس بلد نبود موهاشو درست درستشون کنه و ...!
از ی طرف به نظر خیلی مهربون و منطقی میومد، از ی طرفم به نظرم بی عرضه اومد اینقدر که مثبت بود.
اینا رو ولش..!
میخوام برای پسر  یکی از دوستام تقویم درست کنم، برای عید سورپرایزش کنم. صفحه اولش  رو درست کردم.
دوستان ببینید نظرتون رو بگید، اگه جاییش قشنگ نیست بگید درستش کنم

بازم خواستگار 
تاثیرمعجزه آسای شنا برسلامت جسمی  

تاثیر مثبت فراوانی که چند مرتبه شنا در طول یا عرض استخر بر سلامت ما میگذارد، باورکردنی نیست. تاثیر مثبت ورزش بر سلامت روحی و جسمی ما غیر قابل انکار است. بهترین حالت، زمانی است که شما برنامه ورزشی خاصی که متناسب با شیوه زندگی، علایق و شرایط جسمیتان باشد برگزینید، زیرا ورزش کاری است که باید از آن لذت ببرید.
اگر در فصل تابستان، گرما شما را از انجام ورزش منصرف میکند، به جای آنکه ورزش را قطع کنید، ب

نویسندگی = کلاس شانزدهم  
    منظور از محاوره های عُرفی، محاوره های مثبت است و به گفتی دیگر فضایل است؛ محاوره باید بر عامه تأثر بگذارد، البته تأثیر مثبت و گر نه دیگره محاوره ی عُرفی نیست و اگر ملاک محاوره ی منفی بود که نداریم، شیطان خود محاوره ای قابلِ تأمل بود؛ ما در اینجا با محاوره های عُرفی قوام یافته ی فضیلت وار کار داریم و رذایل را دور می اندازیم، در دیدی وسیع تر، خداوند بزرگ ترین و شکیل ترین و قوام یافته ترین محاوره  ها است که کلِ کائنات از او نور و قدرت می گیرند -

نویسندگی = کلاس شانزدهم 
افکار مثبت داشته باشید  
⛱هرگاه افکار مثبت داشته باشید؛ استعدادهای ذهنی و نیروهای درونی شما فعال می شوندو هرگاه افکار منفی و مخرب بر شما چیره شود؛ نیروها و استعداهایتان سرکوب شده و باعث شکست شما می گردد. وقتی می بینید که در احساسات منفی غرق شده اید؛ می توانید خیلی ساده از آن خارج شوید.کافی است به یک چیز زیبا فکر کنید یا مشغول کاری زیبا شوید و وقتی به این روش عادت کنید؛ زودتر از چیزی که فکر می کنید خالق زندگی خود خواهید شد.

افکار مثبت داشته باشید 
کمی مثبت اندیشی  
از دیروز تا حالا دارم فکر میکنم.به نظرم اومد غصه خوردن برای اتفاقی که نیوفتاده بی معنی باشه. واسه همین از خودم بدم اومد. حس میکنم توکلم پایینه. باید فکرم رو اصلاح کنم.برای همین دارم به این می اندیشم که هرچی شد ، شد.مهم نیست. فوق فوقش در بدترین حالت ما بچه نداریم و میشه مث همین الآن. الآن هم که ما چیزهای زیادی داریم که اگه دقت کنیم شکرشون باید بسیار باشه.حالا خدا رو چه دیدی شایدم صاحب یه دختر و پسر سالم و گل شدم.بهرحال میخوام کمی مثبت اندیش باشم. ه�

کمی مثبت اندیشی 
شنبه 22 اسفند صبح  
9:00 تا 10:00
صبح همگی بخیر
شبندر برای تعدیل بسته شد. کم کم تقاضا در بازار افزایشی خواهد شد. خپارس هفته گذشته بالای 180 تومان دوام اورد و امروز نزدیک 200 تشکیل صف خرید داد.
توریل امروز به مثبت کامل خواهد رسید وتوکا هنوز عرضه هایش بالاست ولی اخر بازار بالاخره عرضه های امسال سهم به پایان میرسد. مپنا بالای 900 تومان دوام آورد و نوسان خواهد داد. شاخص کل همین امروز مقاومت نزدیک را با قدرت به بالا شکست.
توریل به مثبت کامل رسید. اخر بازار وتو

شنبه 22 اسفند صبح 
سه شنبه 10 فروردین صبح  
صبح همگی بخیر
اول وقت صفهای فروش خودرویی ها تشکیل شده. خودرو زیر 400 رفته و خپارس به 180 نزدیک شده. صف فروش خودرو و خپارس جمع آوری شد.
احتمالا شرایط بازار فردا بهتر خواهد شد.
خودرو تا صف خرید هم پیش رفته باقی خودرویی ها هم به مثبت کامل نزدیک میشوند. نفت امروز کاهشی بوده. به نظر مثبت گروه خودرو نهایتا تا سقف قبلی اخیر باشد و فروشنده در مثبتها زیاد خواهد داشت.

سه شنبه 10 فروردین صبح 
شنبه 7 فروردین صبح  
صبح همگی بخیر
نوروزتان پیروز. خساپا برای گروه خودرویی بدیمن بود و با باز شدن سهم در روزهای اخر سال گذشته باعث منفی شدن گروه خودرویی شد. حالا که گروه خودرویی منفی شده گروه بانکی راه افتاده و مثبت شده. مپنا دوباره به محدوده 1000 تومان نزدیک شده است. بازار اول وقت سردرگم باز شد و بتدریج با منفی شدن خودرویی ها باقی بازار ابتدا منفی و در ادامه به مثبت کامل نزدیک شد.
صف فروش خودرویی ها حفظ شده. پترول درصورتی که بتواند از محدده 172-173 تو

شنبه 7 فروردین صبح 
ویدیو کوتاه و زیبا با موضوع شاد زندگی کنید - مثبت اندیشی و خوش بینی - راز موفقیت  
شاد زندگی کنید، مثبت اندیشی و خوش بین بودن راز موفقیت انسان ها است
متن ویدیو:
همیشه فکر می کردیم که کار زیاد باعث موفقیت می شود. که نتیجه آن خوشحالی است
این طور نیست؟
نه اشتباه است
تحقیقات ثابت کرده شاد بودن پیش نیاز موفقیت است و راه دیگری برای موفقیت وجود نداره
آیا می دانستید دانشمندان ثابت کردند که توانایی های ما وقتی شاد هستیم در بهترین حالت هستند؟
تحقیقات نشان می دهند که آدم های شاد، مثبت اندیش و خوش بین :
ادامه مطلب

ویدیو کوتاه و زیبا با موضوع شاد زندگی کنید - مثبت اندیشی و خوش بینی - راز موفقیت 
دوشنبه 9 فروردین صبح  
صبح همگی بخیر
خودرویی ها با صف فروش باز شدند اگر این صفهای فروش تا پایان بازار باقی بماند کمی افت این گروه بیشتر خواهد شد. خودرو اگر روی 400 تومان متعادل نشود افت سهم بیش از 10 درصد خواهد شد.
صف فروش خودرویی ها همچنان حفظ شده. فاذر هم در حال نوسان است و کم کم به مثبت کامل نزدیک خواهد شد هرچند هنوز قدرت تشکیل صف خریدی ندارد. نفت کمی مثبت باز شده. محدوده 98-100 برای وملت مهم است و اگر این سطح به پایین شکسته شود روند سهم خراب خواهد شد.
11:0

دوشنبه 9 فروردین صبح 
خاطره ای از کلاس هنر  
روزی دوستی از من پرسید محبوب ترین معلمی که تا به حال داشتى چه کسی است ؟ 
من در همان لحظه یاد خاطره ای از کلاس هنر،زمانی که سوم راهنمایی بودم افتادم .خانم صفوی استاد هنر ما که همیشه به یادشان هستم زمانی که ما نقاشی میکشیدیم موزیک های فيلم amelie را میگذاشت و ما با شوق و انرژی مثبت با نقاشی کشیدن خود لذت میبردیم و در پایان خیال پردازی شروع میشد و...

خاطره ای از کلاس هنر 
خوبم...!  
سلام دوس جونیاخوبید؟! چه خبر؟!خخخ چه خبر از امتحانا؟!من در حال حاضر خوبم خدا روشکر!!!ینی شروع کردم به متحول شدن...حس میکنم خیلی خوبه!!مثلا نمیخوام آدم متوقعی باشم...یا صبرمو بیشتر کنم!!اعتیاد به نتو کم کنم! به سلامتیم بیشتر توجه کنم!!و با یه سری از آدما تا اونجایی که میشه کمتر حرف بزنم!!این آخریه رو اگه بهش پایبند باشم حس میکنم خیلی حالم خوب بشه!!!اصن باید مثبت اندیش باشم!!آخی هروقت میگم مثبت اندیشی یاد وبلاگ نونوچه میفتم!! چقد دلم براش تنگید!! (داداش

خوبم...! 
پیامک های موفقیتی14: مراقب کلماتی که استفاده می کنید، باشید/ کلمات، خنثی نیستند؛ می توانند شما را پرواز دهند یا منفجر کنند  
جادوی کلماتکلمات، خنثی نیستند و برای خودشان، انرژی دارند. پس، اگر می خواهید درگیر انرژی منفی کلمات منفی نشوید، نه تنها از آنها استفاده نکنید، بلکه سعی کنید بیشتر، از کلمات مثبت و قدرتمند استفاده کنید. دایره لغات موفقیتی برای خودتان بسازید؛ خرجش یک دفترچه یا استفاده از قسمت یادداشت موبایل تان است. تا می توانید، به جای کلمات معمولی و خنثی و منفی ای که استفاده می کنید، حتماً از کلمات قدرتمند و مثبت و پرانرژی استفاده کنید. وقتی که این دایره لغ�

پیامک های موفقیتی14: مراقب کلماتی که استفاده می کنید، باشید/ کلمات، خنثی نیستند؛ می توانند شما را پرواز دهند یا منفجر کنند 
نشر دریافت:خبرهای خوبی در راه است...  
به نظر می رسه همونطور که تو پست قبلیه مربوط به تاثیر معدل نوشته شد خبری از تاثیر قطعی در کنکور 95 نخواهد بود و با احتمال زیاد کنکور 95 یا با تاثیر مثبت یا بدون تاثیر معدل برگزار خواهد شد.جلسه دیشب استاد هامون سبطی با دو تن از نمایندگان سرشناس کمیسیون آموزش مثبت بوده و اون طوری که تو سایت نشر دریافت نوشته شده این دو نفر هم رای دیوان عدالت رو لازم الاجرا دونستن.در نهایت قرار شد خبر قطعی که به گفته سایت نشر دریافت خبری خوش خواهد بود اوایل هفته منتش�

نشر دریافت:خبرهای خوبی در راه است... 
روزگارتان بانشاط.. چتر پروردگار همراهمان  
سلام مهربانان مثبت، شاد و پر انرژی...☺️من درروزى ﺯﯾﺒﺎ ﯾﺎﺩتان ﻣﯽ ﮐﻨﻢ؛ﺗﺎ ﻫﻤﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎیتان ﭼﻮﻥ ﺭﻭﺯ ﺑﺎﺷﺪﻭﻫﻤﻪ ﺭﻭﺯﻫﺎیتان ﺑﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺗﺎﺑﻠﻮﯼ افرینش…
ودعایتان می کنم

روزگارتان بانشاط.. چتر پروردگار همراهمان 
به‌ترین هدیه  
کم‌ترین؟
بزرگ‌ترین؟
داریم مگه؟!
نداریم، از اون‌جا که من کلن با مفهوم بی‌نهایت، چه مثبت، چه منفی، مشکل دارم، پس حالیم نم‌شه چی می‌گی...

به‌ترین هدیه 
راه هایی برای تفکر مثبت  
لیستی از صفات مثبت خود تهیه کنیم و راه‌های تقویت آنها را بیابیم و تجربه کنیم.
لیستی
از افکار منفی خود در طی روز تهیه و سعی کنیم برای هر فکر منفی یک فکر
مثبت معادل بیابیم تا به کمک آن بتوانیم با افکار منفی مقابله کنیم.
سعی
کنیم در گفتار و برخوردهای روزانه از کلمات و جملات مثبت استفاده کنیم،
مثلاً در ملاقات با دیگران بجای استفاده از کلمه «خسته نباشید» که دارای
بار منفی و القای حس خستگی است، بگوییم «خدا قوت»، «شاد باشید» و یا «پر
انرژی باشی�

راه هایی برای تفکر مثبت 
شهر زیبا  
«ـ آدم راجع به بقیه خیلی راحت می‌تونه بگه فراموشش کن. قاضی‌هایی هم که حکم اعدام اکبر و شاهین و این بروبچه‌ها رو دادن همین فکر رو می‌کردن.
ـ من چی کار کنم آقای غفوری؟
ـ من اگه جای تو بودم خواهر اکبر رو فراموش می‌کردم اما ممکنه یه روزی عاشق بشم خودم هم نتونم فراموش کنم. حتی به قیمت مرگ یه آدم دیگه باشه…»
من کل پیام «شهر زیبا» را در این دیالوگ‌های انتهایی فيلم خلاصه می‌کنم. ما خیلی راحت می‌توانیم در مورد موقعیتی که دیگران در آن هستند و تصمیمی

شهر زیبا 
گزارش بازار شنبه 7 فروردین 95  
در جریان دادوستدهای اولین روز معاملاتی امسال بازار سرمایه تعداد 918میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 194میلیارد تومان در 54هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با رشد 980واحدی به ارتفاع 81هزار و 200واحد صعود کرد. بیشترین اثر مثبت بر حرکت دماسنج بازار سرمایه نیز در روزجاری توسط نمادهای معاملاتی فولاد، وبملت و فملی رقم خورد و در مقابل نمادهای معاملاتی خساپا، خودرو و آکنتور با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند. شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز مثبت بودن�

گزارش بازار شنبه 7 فروردین 95 
کاریزما چیست؟  
افرادی که انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه هستند، به زمین و زمان مهربانی می کنند، غصه دارند اما آن را قصه نمی کنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند، اغلب افرادى خوش خُلقند، دنبال نقاط مثبت هستند، در برابر نا ملایمات خم به ابرو نمی آورند. این افراد در بلند مدت یک نیروی بدست می آورند که از همه لحاظ مورد قبول اطرافیان هستند و به قول روانشناسان "کاریزما " دارند.پر از دید مثبت باشید انسانهای بزرگ : درباره عقاید حرف می زنند انسانهای متوسط : درباره

کاریزما چیست؟ 
چند اشتباه رایج در بازاریابی تلفنی  
* به زور به مشتری جنس و خدمات نفروشید چون مطمئنا مقاومت خواهد کرد.
* مشتری سریعا باید بداند که محصول شما چه مشکلی را از وی برطرف خواهد کرد.
* روش بازاریابی را فقط از طریق کتبی قرار ندهید و سعی کنید پس از ارسال کاتالوگ و یا ایمیل حتما با مشتری تماس تلفنی داشته باشید.
* خیلی سریع و به محض تماس قیمت خدمات را به مشتری اعلام نکنید.
* باید سریعا مشتریانی را که از شما خرید نخواهند کردرا شناسایی و وقت زیادی برای آنها تلف نکنید. این هنر شماست...
* زمان مکالما�

چند اشتباه رایج در بازاریابی تلفنی 
دوپینگ دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک  
دوپینگ نایب قهرمان کشتی المپیک

دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک لندن خبر از مثبت شدن آزمایش دوپینگ خود داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون کشتی، هفته گذشته سایت های خبری گرجستان از مثبت شدن آزمایش دوپینگ شش ملی پوش این کشور در جریان رقابت های قهرمانی کشور گرجستان خبر داده بودند. دیوید مودزامانشویلی دارنده مدال نقره المپیک 2012 در سنگین وزن با تأیید

چگونه مثبت اندیش باشیم؟  
1- آب فراوان بنوشید.
 2- مثل یک پادشاه صبحانه بخورید، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخورید..
 3- بیشتر از سبزیجات استفاده کنید تا غذاهای فراوری شده.
 4- بااین 3 تا E زندگی کنید:
  Energy           (انرژی)
 Enthusiasm         (شورواشتیاق)
 Empathy             (دلسوزی و همدلی).
5- از ورزش کمک بگیرید.
 6- بیشتر بازی کنید.
 7- بیشتر از سال گذشته کتاب بخوانید.
 8- روزانه 10 دقیقه سکوت کنید و به تفکر بپردازید.
 9- 7 ساعت بخوابید.
 10- هر روز 10 تا 30 دقیقه پیاده‌روی کنی

چگونه مثبت اندیش باشیم؟ 
گزارش بازار سه شنبه 10 فروردین 95  
درمجموع معاملات امروز، شاخص بورس با 374 واحد کاهش به عدد 80561 و شاخص فرابورس با 14 واحد کاهش به 806 واحد رسیدند.بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص بورس مربوط به نمادهای مبین و بترانس و بیشترین تاثیر منفی مربوط به نمادهای فولاد، کگل، کچاد و ومعادن می باشد. کگل دیروز در بین نمادهایی با بیشترین تاثیر مثبت و مبین در بین نمادهای با بشترین تاثیر منفی جای داشتند که امروز اثر معکوسی روی شاخص داشتند.ارزش معاملات بازار امروز بالغ بر 540 میلیارد تومان بود که نبست به

گزارش بازار سه شنبه 10 فروردین 95 
Vector2,3,4 توی یونیتی چیه؟  
gameover.blog.irبردار دو بعدی دو مقدار می گیره،سه بعدی سه مقدار،چهار بعدی چهار مقدار.
چرا از متغیر ها استفاده نمیکنیم؟! برای اینکه ساختار این بعضی جاها کاربردی تره.
بردار چهار بعدی مثل رنگ که شامل red green blue و شفافیت نور alpha هست.
آیا زاویه بردار هست؟ خیر زاویه بردار نیست.
مثلا چرخش. حول محور y می خوایم با زاویه ی 90 انجام بشه می گیم:
کد:
GameObject.Rotation=new Vector(0,90,0);
x یعنی میله ی راست و چپ.
y یعنی میله بال پایین.
z یعنی میله جلو عقب.
اگه x مثب باشه یعی راست
اگه x منفی با

Vector2,3,4 توی یونیتی چیه؟ 
#شرو_شد  
به زودی جرقه‌ی دیوونگیمو می‌زنم :)
به احتمال زیاد دیگه نه عشقی در کاره و نه دوستی؛ البته نه این که با دوستام دعوام بشه و فلان ها. فقط این چهار ماه باقی‌مونده وقته اینه که به بعضیا ثابت کنم اشتباه کردن. امیدوارم کم نیارم + بشم یه بچه مثبت خرخون :|
به قول خودم: «دال»ی گفتیم و دیوانگی آغاز شد :|||

#شرو_شد 
نوآوری (قسمت اول)  
برای انجام  ایده های نو نیاز به اراده وهمچنین انگیزه می باشد.. نو آوری در میان کارکنان بنگاههای اقتصادی در صورتی که بستر را مناسب کنیم. بمثابه موتور تولید ثروت عمل میکند... .دربین کارکنان ایجاد رقابت

مشخصات

• منبع: http://nice_member1.rozblog.com/post/62
  • کلمات کلیدی: مثبت ,منفی ,بازار ,اندیش ,استفاده ,قسمت ,مثبت اندیش ,مثبت اندیشی ,کامروا باشی ,محمدرضا گلزار ,باشی قسمت ,کنید، باشید کلمات، ,دوپینگ دیوید مودزام
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها